Lokalny Partner Flotowy

Zespół HR · Partner Flotowy (PF)

Oferty pracy     Lokalny Partner Flotowy

Rekrutacja zdalna

W wybranych miastach poszukujemy współpracy z Partnerami Flotowymi dysponującymi następującymi pojazdami wraz z kierowcami:

  • samochody osobowe
  • małe auta dostawcze (kombivan)
  • skutery
  • rowery
  • hulajnogi elektryczne

Dostawy realizujemy 7 dni w tygodniu, od godzin porannych do późnych godzin wieczornych i nocnych.
Obsługujemy dostawy same-day, głównie on-demand w kilkunastu branżach, a wśród naszych Partnerów Biznesowych są: lokale gastronomiczne, firmy kurierskie, sklepy spożywcze, sklepy internetowe, biura, kwiaciarnie, firmy cateringowe i wypożyczalnie sprzętów

Wymagania

  • możliwość oddelegowania do współpracy z LD od 2 do 20 pojazdów wraz z kierowcą
  • działalność gospodarcza (tylko współpraca B2B)
  • sprzęt potrzebny do realizowania dostaw – własny lub wypożyczony na preferencyjnych warunkach z Let’s Deliver

Obowiązki

  • Udostępnianie pojazdu z kierowcą w wybranym modelu współpracy
  • Terminowe rozliczanie zebranego przez kierowców utargu
  • Zarządzanie jakością pracy swojego zespołu
  • (Opcjonalnie) wsparcie w pozyskiwaniu lokalnych Partnerów (Merchanci) realizujących dostawy przez Let's Deliver

Oferujemy

  • Różne modele współpracy, dobrane indywidualnie:

* Stałe bloki współpracy – ustalamy indywidualnie liczbę pojazdów oraz dni i godziny, w jakich będą pracowały. Możesz swoją flotę udostępniać na całość godzin operacyjnych Let’s Deliver lub ustalić godziny, w jakich auta będą pracowały. Masz gwarancję pewnej liczby godzin współpracy w miesiącu dla każdego pojazdu. To Ty decydujesz kogo ze swoich pracowników i kiedy zagrafikujesz.

* Giełda Zmian dla Partnera Flotowego  jako nasz Partner otrzymujesz dostęp do Giełdy Zmian Let's Deliver, systemu, w którym samodzielnie możesz wybrać zmiany, na które chcesz zagrafikować swoich pracowników. Wciąż to Ty decydujesz kogo i kiedy zagrafikujesz, a dodatkowo wybierasz ile zmian i jakie, danego dnia chcesz obsadzić. Dobre rozwiązanie dla firm, które szukają sposobu na utylizację wolnych zasobów w godzinach i w dniach poza pikami Twojego głównego biznesu.

* Dostęp do platformy Let's Deliver bezpośrednio dla Twoich pracowników – Twoi pracownicy będą mogli samodzielnie zgłaszać kiedy chcą pracować lub samodzielnie wybierać sobie zmiany z Giełdy Zmian Let's Deliver, na których chcą pracować. Ten model dedykowany jest firmom, które chciałyby dać swoim pracownikom możliwość dodatkowego zarobku poza standardowymi godzinami ich pracy (np. wieczorami lub w weekendy) oraz dla firm, które specjalizują się w wynajmie pojazdów kurierom i dostawcom lub specjalizują się w zatrudnianiu i rozliczaniu podatkowym Partnerów aplikacji agregujących zamówienia

  • Wsparcie w rekrutacji pracowników – doskonale wiemy jakie to wyzwania. Pomożemy Ci generowaniu LEADów rekrutacyjnych i polecimy kandydatów do współpracy

  • Szkolenie – zadbamy o to, aby każdy z Twoich pracowników został przygotowany do realizacji dostaw na platformie  Let’s Deliver

  • Mobilna aplikacja – czyli narzędzie ułatwiające zarządzanie współpracą oraz własnym biznesem. Aplikację otrzymasz zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy

  • Duże możliwości rozwoju – naszą współpracę opieramy na sprawdzonym i skalowalnym modelu, dlatego Twój biznes może rosnąć razem z nami :)

Forma zatrudnienia

B2B

Osoby kontaktowe

Recruitment powered by tomHRM